Geloftedag 2014 landswye kontakte asook Londen en Christchurch

Geloftedag 16 Desember oral oor Zuid Afrika met plaaslike kontak

Geloftefeeskalender 2014:

Akasia/De Wildt
Manie Lemmer 082 879 6969

Alldays
Ds Bertus Badenhorst 084 984 1742

Badplaas
René J van Vuuren 017 844 1145

Baltimore
Danie Ehlers 082 498 4436

Bazley Strand (KZN Suidkus)
Willie Pretorius 072 615 0588

Belfast
Gerhard Kotze 071 609 9266

Bethlehem
Wessel Lourens 082 44 48818

Bloemfontein, 3 feeste:
Vrouemonument: Ds HSW Strauss 076 672 4322
Rietfontein Plaas (Verkeerdevlei) Mariaan Oosthuizen 083 229 0456
Maselspoort Ds Robbie du Toit 084 401 6117

Bokfontein
Herman Els 082 377 2991

Bokkraal (Koster/Zeerust)
Evert du Preez 083 635 6528

Boshof
Andrie de Kock 082 345 8990

Bothaville, 3 Feeste:
NG Kerk Meyerhof : Piet Bruwer 083 263 5203
Brandhoek : Danie Smith 083 973 4717
Loskuil Skool : Frikkie Nel 082 829 5723

Brakkloof (Swartruggens)
Louis Visser 076 350 4010

Brandfort
Johann Fourie 083 264 2233

Bronkhorstspruit
Chris van Wyk 082 578 1631
Neels Pohl 082 335 0896

Brits
Hoërskoolsaal
Chris van Wyk 074 888 4423

Burgersdorp
Ds Dawie Jacobs 083 456 0831

Christchurch Nieu Zealand
Claude Titley (Afr Christen kerk)
0064 21 043 3941

Clanwilliam
Sypie de Beer 027 452 2929
Christo Smit 022 921 3902

Clocolan
Johan Smit 083 462 7019

Cullinan
Jan Malan 082 496 7120

De Aar
Ds Ryno Louw 084 514 8091

Delmas
Annatjie Bothma 083 415 1470

Dendron
Francois Fourie 083 626 6573

Derby
Willie vd Westhuizen 079 528 4414

Dullstroom
Marie Bredell 082 451 1895

Dundee/Vryheid
Johann Fourie 082 320 4133

Eendracht (Leandra)
Dr Samuel Louw 082 465 4725

Ellisras, 5 Feeste
Boereverenigingsaal – Agnes Olivier 014 763 3677
Sarahbell – Kobus vd Merwe 084 515 7162
Steenbokpan – Chris Erasmus 083 371 2031
Matjiesfontein – Piet Lambrecht 082 372 0598
Weidhoek – Jaco de Bruyn 083 626 6582

Ermelo
Smitsfield – Leon Grobler 082 807 9264

Ficksburg
Non Ferreira 051 933 4959

Fochville
Jan Botha 082 863 2359

Frankfort
Kobus Hattingh 082 945 4137

Fraserburg
Anmar Dumas 053 381 3868
Ronnie vd Merwe 023 741 8723

Glentana-Outeniqua
Prof Pierre Theron 083 252 4250

Gravelotte
Gerrie vd Merwe 083 459 9080

Greylingstad
Hannes Strydom 082 351 5979

Groblersdal
Andre de Beer 078 161 1967

Harrismith
Gert Loggenberg 082 770 8338

Hartbeespoort
Riaan Badenhorst 083 675 1483

Hartenbos Amfiteater
Schalk van Vuuren 083 628 7900

Heidelberg (Tvl)
Lemont Kriel 084 511 4759

Heilbron
Gerrit du Plooy 082 386 2906
Corne vd Merwe (Vegkopfees) 083 306 0357

Hendrina
Meyer de Jager 082 773 2143

Hennenman
Christine Bouwer 082 773 9297

Hoedspruit
Melanie Wright 084 767 4608

Kayaseput (Dwaalboom)
George Potgieter 082 903 5752

Kimberley
Ds Danilo Stolz 084 44 444 17

Kleinfontein
Charl Bezuidenhout 082 255 6531

Koppies
Matty Lotter 083 263 0456

Kouga
Wentzel Coetzer 072 534 5914

Kroonstad, 4 Feeste
NG Moederkerk – Dries Otto 082 923 3113
Onder-Heuningspruit – Hugh Enslin 082 492 6454
Randjieslaagte – Annemarie Nigrini 083 631 3362
Welvaart – 082 536 1917

Krugersdorp
Paardekraal Monument – Al von Well 082 348 3828

Leeupoort
Stoffel Bester 082 823 7652

Levubu
Ds Petrus Kriel 082 898 2081

Lichtenburg
Hansie Theart 082 922 5755

Londen (Brittanje)
Theydon Bois Village Centre
Wynand Kruger 0783 5063 964

Louis Trichardt
Abrie Wepener 082 686 2552 / abriewepener@xpress.co.za

Lydenburg, 4 Feeste
Badfontein Fees – Hannie vd Merwe 013 235 4337
NG Moederkerk -013 235 2457
Naauwpoort – Dirk Grobler – 013 235 4163
Watervalsrivier – W Potgieter – 082 829 7053

Machadodorp
Izak Davies 013 256 9108

Marble Hall
Gerhard Fourie 082 893 0333

Margate
Kobie Jacobs 039 313 5181

Memel
Carin Hugo 058 924 0163

Middelburg (Tvl)
Jannie Schoeman 082 3883 111
Michiel Geldenhuys 072 191 4325

Mosselbaai
Piet Joubert 082 562 7508

Nelspruit
Cobus Riekert 082 379 2753

Newcastle/Volksrust
Ds Paul Buitendag 082 853 6900

Ohrigstad
Marnus vd Wal 083 751 5536
Magda Pienaar 013 236 0280

Olifantsrivier-Oos
Neels Kruger 072 342 4589

Orania
Jaco Kleynhans 083 324 5631

Ottosdal
Jannie Breytenbach 082 872 9560

Oudtshoorn
Nico Groenewald 082 563 2834

Petrusburg
Willem Venter 082 336 4431

Phillipolis
Johanna Pohl 051 773 0066

Pietersburg
Johan Willemse 072 197 31343

Plettenbergbaai
Hannes Wepener 016 423 1160

Potchefstroom
Ds Nel 076 527 7706

Potgietersrus
Phillip vd Walt 082 675 5810

Pretoria, 4 feeste
1) Voortrekkermonument Geraldine 083 997 9741
2) Gereformeerde Fees Pretoia Noord Kobus Kok 082 670 1961
3) Verwoerdburg ds De Bruin 072 211 5556 / 012 348 0314
4) Kloof Fritz van Graan 012 335 8523

Randburg/Linden/Northcliff en Roodepoort
Hennie Louw 073 160 7343

Rustenburg
Alet Potgieter 084 332 4199

Sabie
Peet Reynecke 082 325 6960

Secunda
Werner Ernst 082 663 9408

Standerton/Bethal
Kowie Steyn 083 265 9770

Sterkrivier
Bertus Muller 083 448 4784

Strydpoort
Priscilla Nagtegaal 083 446 5005

Theunissen
Andre Ferreira 057 733 0645
Joubert Scott 083 4400 122

Tierfontein
Hannelie de Wet 083 305 6632

Tygerberg
Derik Strauss 084 408 6434

Tzaneen
Piet Vermaak 079 019 7701
Dirk Joubert 073 377 4622
Allan Campbell 015 307 5407

Vaaldriehoek
Jan Fouche 016 982 1301

Vanderbijlpark
Ds Rudi Booyens (Noordwes Universiteit Kampus 09:00)

Vanrhynsdorp
Louis Burger 027 219 1834

Viljoenskroon
Nico van Aarde 082 775 9560

Villiers
Ludwig Ankiewicz 082 573 5449

Welkom
Weitz Botes 082 780 8518

Winburg
Hansie Human 083 305 8446

Witbank
Essie Esterhuizen 083 227 2677
Leon 082 894 5755

Wolmaranstad
Willem Grobbelaar 083 264 2472

Zeerust
Danie Conradie 072 991 2061

10845979_10152413281706512_3179873871433593333_n

Dankie aan Daniel Lotter

Enjoyed this post? Share it!